Reģionālā izglītības iestāžu izstāde “Izglītība un Karjera 2020”
Piektdien, 03. aprīlī, Rēzeknē notiks reģionālā profesionālās un augstākās izglītības iestāžu izstāde “Izglītība un Karjera 2020”, kas aicina un piedāvā 8.-12. klašu skolēniem un citiem interesentiem kopā ar skolu pārstāvjiem iepazīties un uzzināt vairāk par profesionālās un augstākās izglītības iespējām, satikties ar uzņēmējiem, izvēlēties savu iespējamo nākotnes profesiju un mācību vietu. Tā ir nozīmīgākā šāda veida izstāde Latgales reģionā, kas tradicionāli notiek ik pavasari.

Izstāde notiks Rēzeknes novada pašvaldības telpās (Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A) no plkst.10.00 līdz 15.00.

 
Ieeja bez maksas.

 Šī būs jau  10. Rēzeknes Uzņēmēju biedrības rīkotā šāda veida  izstāde, kuras laikā izglītības iestāžu stendos jauniešiem būs iespēja sastapt gan pasniedzējus, gan audzēkņus un studentus, uzzināt kādas mācību un studiju programmas piedāvā katra no iestādēm, kādi ir uzņemšanas nosacījumi un iegūstamā specialitāte gan Latvijā, gan tepat Latgalē. Izstādē varēs noklausīties izstādes dalībnieku prezentācijas, saņemt konsultācijas, piedalīties dažādās aktivitātēs un konkursos, kopumā iegūt sev vēlamo informāciju un dažādus informatīvus materiālus.

Īpašā bezmaksas izklaide apmeklētājiem: VR „7D” atrakcija.

Papildus informējam, ka šajā pašā dienā norisināsies Atvērto durvju diena Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, kas nodrošinās jauniešiem iespēju vienlaikus apmeklēt gan izstādi, gan doties uz akadēmiju.

Informāciju sagatavoja:
Līga Šmate,
Rēzeknes Uzņēmēju biedrības valdes locekle
tālrunis:25241664
reub@inbox.lv